„I’m Just Singing a Song”, avagy Lakatos Ágnes a JazzKarcban
A JazzKarc egy hetente jelentkező magazin, mely a Karc FM 105,9 rádión hallható péntekenként, este nyolc órától, majd éjféltől kerül ismétlésre. A 2016 májusában indult műsorfolyam szerkesztő-műsorvezetője jómagam vagyok -tehát Gáspár Károly-, és Maloschik főszerkesztő úrnak köszönhetően 2017 januárja óta, itt a jazzma.hu-n is lehetőségem van ajánlani kedves Olvasóinknak az aktuális adást!
Lássuk az október 16-i adás vendégét!
Lakatos Ágnes a hazai vokális jazz meghatározó alakja. A nagyszerű énekesnő formációi a Közönség kedvencei közé tartoznak, koncertjeik mindig különleges élményt nyújtanak a Hallgatóság számára. Pedagógusként immáron doktori címet is szerezve palérozza az ifjú jazzénekeseket a konzervatórium és a jazztanszék berkein belül.
A JazzKarc október 16-i, este nyolc órától induló adásának vendége Lakatos Ágnes lesz, aki magával hozza készülő két lemezének néhány dalát is, hogy még premier előtt lejátszhassuk a Karc FM kedves Hallgatóinak!
Jazzes szeretettel várja Önöket a szerkesztő-műsorvezető, Gáspár Károly!