Bejelentette programját a Rozé, Rizling és Jazz Fesztivál
Július 10-e és 19-e között immár 16. alkalommal rendezik meg a Rozé, Rizling, Jazz Fesztivált, amely ingyenesen látogatható az Óváros téren!

Mészáros Zoltán, a VeszprémFest ügyvezető igazgatója
Fotó: Vámosi Patrik

Zsandár Tamás, a Rozé, Rizling, Jazz Fesztivál operatív igazgatója
Fotó: Vámosi Patrik
A színpadon a hazai jazz-, blues- és swingélet közkedvelt formációi váltják egymást.
A tíz nap alatt fellép az örökzöldeket és régi magyar sanzonokat játszó Sapszon Orsi és zenekara, a pop-jazz fúziót hozó Márkus Liza és zenekara, az R'n'B, pop és jazz határán mozgó Gereben Zita, az electro-swinget képviselő Szigeti Juli Band, a balkáni motívumokkal fűszerezett Kuna Vali és a HungaroSwing, a manouche swing világát idéző Szakál Tamás Quartet, a Junior Prima-díjas Egri János Jr. Trió (feat. Nagy Noémi), valamint a Müpa Jazz Showcase különdíjas Németh Bendegúz Quartet, és Tzumo új együttese, a Horror Monkeyz.







